O naszej firmie

Mach & Partner Consulting to firma szkoleniowo – doradcza, działająca na polskim rynku od 1996 roku, założona przez Günthera Mach i Małgorzatę Mach. 

Pracujemy dla małych, średnich, dużych, lokalnych i międzynarodowych przedsiębiorstw. Pracujemy na rynku polskim i za granicami kraju. Prowadziliśmy dla naszych Klientów szkolenia w Polsce, Niemczech, Austrii, Słowacji, Włoszech, Grecji, Tunezji, Maroko, Tajlandii i na Dominikanie.

 

Więcej


Akademie Mach & Partner Consulting

Akademia Szefa Sprzedaży

Akademia Szefa Sprzedaży, to od wielu lat miejsce spotkań i wymiany doświadczeń Kadry Managerskiej, pod okiem wytrawnego doradcy oraz trenera Günthera Mach, z życzliwością i humorem, szkolącego Management w Polsce od 1993 roku.

Akademia ma już swoją historię, jako "zakątek na odetchnięcie" od codzienności, zdystansowanie się do własnych problemów i spojrzenie na nie, przez świeży pryzmat.

>>czytaj więcej...

 

Akademia Key Account Managera

Key Account Management to niezastąpione narzędzie współpracy z kluczowymi Klientami. Jakim wyzwaniom musi sprostać dziś Key Account Manager?

Key Account Manager to zarazem specjalista w zakresie zarządzania jak i sprzedaży. Zna i potrafi profesjonalnie zastosować odpowiednie instrumenty wspierające jego działania, takie jak analiza, planowanie, właściwa realizacja, koordynacja i kontrola.

>>czytaj więcej...

 

Zarządzanie to ciągłe podejmowanie decyzji, szybkość działania, motywowanie siebie i innych, planowanie, stawianie celów i dziesiątki innych zadań, stanowiących codzienność każdego managera, a to wszystko w ciągle zmieniającym się środowisku, warunkach współpracy i działań rynkowych.

>>czytaj więcej...

 

 Mach&Partner Consulting

 Kalendarz Szkoleń Otwartych

 

Zapisz się na newsletter

Zostań subskrybentem naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać informacje na różne tematy.

Aby zarejestrować się, należy wypełnić poniższe pola (wszystkie pola są wymagane):


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną wiadomości o charakterze informacyjno-reklamowym. 


Będziemy wysyłać do Ciebie nie więcej niż 2 newslettery tygodniowo. Jeśli będziesz chciał zrezygnować z naszych wiadomości, możesz to zrobić w każdej chwili.