Menu Zamknij

FIRMA SZKOLENIOWA

Mach & Partner Consulting

Poznajmy się!

Firma doradczo – szkoleniowa Mach & Partner Consulting powstała w 1996 roku jako innowacyjna propozycja na rynku consultingowym. Założyli ją Małgorzata Mach i Günther Mach, którzy są w zarządzie przedsiębiorstwa do dziś.

Jesteśmy jedną z najdłużej działających na polskim rynku firm szkoleniowo-doradczych.

Jesteśmy zwinną, rodzinną firmą. Z naszymi klientami i zespołem, pracujemy w kulturze dobrej atmosfery i współpracy. Cenimy równowagę i harmonię. Szanujemy ludzi i szanujemy siebie nawzajem. Jesteśmy dojrzałą i dobrze zorganizowaną firmą. Zajmujemy się wartościowymi procesami Naszym klientom towarzyszymy od  momentu identyfikacji potrzeb, budowania założeń projektów rozwojowych, często  również pozyskiwanie zewnętrznego finansowania po realizację tychże projektów. Zajmujemy się rozwojem ludzi i organizacji. Tworzymy spersonalizowane procesy rozwojowe.

MACH & PARTNER CONSULTING

W LICZBACH

0
Lat działalności
na rynku
0
Firm korzystających
ze szkoleń
0
Dni zrealizowanych szkoleń
0
Zadowolonych uczestników
0
Przeprowadzonych godzin szkoleń

POZNAJ

NASZE WARTOŚCI

Jesteśmy głęboko przekonani, że większość ludzi nosi w sobie duży potencjał do czynienia dobra. Jednym z ważniejszych zadań dla każdego z nas jest przełamywanie własnych ograniczeń na drodze świadomego tworzenia szeroko rozumianego dobra. 

To „dobro”, przejawia się w możliwość służenia ludziom, klientom, pracownikom. Dlatego uczenie się troski o drugiego człowieka, budowanie z nim dobrych relacji i zdrowej współpracy, jest naszym zdaniem tematem ważnym również w biznesie.
Dla nas istotą działań jest poczucie odpowiedzialności za własny sposób funkcjonowania w życiu.

Praca, stanowi cenne doświadczenie, które z każdym dniem transformuje nas jako ludzi i rozwija szeroką perspektywę postrzegania. Chcemy być dla naszych Klientów źródłem pozytywnych inspiracji dla działań biznesowych i obszarów wykraczających poza biznes.

Jako wyzwanie traktujemy rozwijanie pracy zespołowej wychodzącej poza zachowania konkurencyjne i rywalizujące na rzecz świadomej współpracy, dającej satysfakcję z harmonijnego i pozytywnego współtworzenia. Wierzymy w to, że zdrowe relacje w zespole, wzajemne więzi międzyludzkie prowadzą do osiągania bardzo dobrych wyników zarówno dla współpracowników jak i firmy.

Naszym fundamentalnym założeniem jest działanie według zasady: szanuj siebie, szanuj innych i stań się odpowiedzialny za wszystkie swoje działania. Szacunek, który stanowi obowiązującą zasadę w firmie dotyczy nie tylko relacji pomiędzy członkami zespołu, ale również związków z Klientami, dostawcami i innymi partnerami biznesowymi.

Dobro postrzegamy jako spoiwo jednoczące ludzi, dzięki któremu możliwa jest realizacja zarówno celów ludzkich jak i ekonomicznych. W naszym odczuciu, inteligencja w działaniu również biznesowym, polega na zgodności pomiędzy umysłem i sercem.

SPRAWDŹ

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Prowadzimy cykliczne projekty otwarte, umożliwiając firmom, znalezienie dobrego miejsca do rozwoju kompetencji kadr managerskich oraz handlowych. Nasze flagowe projekty to: Akademia Managera, Akademia Szefa Sprzedaży i Akademia Key Account Managera
Dla naszych Klientów prowadzimy projekty rozwojowe w obszarze ich specyficznego, branżowego zapotrzebowania na procesy szkoleniowe pracowników.
Prowadzimy doradztwo w obszarze budowania strategii sprzedaży i zarządzania sprzedażą
Prowadzimy doradztwo dla właścicieli i zarządów małych i średnich firm
Prowadzimy doradztwo w obszarze szeroko pojętych procesów HR
Prowadzimy doradztwo w obszarze zarządzania produkcją
Zajmujemy się wsparciem w tworzeniu raportów i narzędzi analitycznych EXCEL zgodnie z potrzebami klienta
Prowadzimy profesjonalne przygotowania do wystąpień na konferencjach
Pomagamy w pozyskiwaniu dofinansowań na realizację projektów rozwojowych dla biznesu