Menu Zamknij

Magdalena Wolańska

Konsultant biznesowy, Trener

Specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Katedry Prawa Informatycznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku: Ochrona Danych Osobowych i Informacji Niejawnych, pod patronatem GIODO i ABW. Absolwentka pedagogiki specjalnej i studiów podyplomowych na SGH w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w pracy i zarządzaniu działami personalnymi i administracyjnymi, zarówno w międzynarodowych korporacjach jaki w średniej wielkości firmach polskich. Tworzyła i wdrażała strategie personalne dla firm z sektorów usługowych produkcyjnych i handlowych. Prowadziła i wspierała procesy rekrutacyjne na stanowiska  każdego szczebla organizacji. Przeprowadziła wiele szkolenia z zakresu organizacji pracy, administracji, zarządzania działami personalnymi.

Prowadzi warsztaty i szkolenia w zakresie ochrony danych osobowych, opracowuje i wprowadza dokumentację z zakresu Polityki Bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych dla firm.

Wierzy, że to człowiek jest najważniejszą częścią każdej organizacji i dziś wykorzystuje wcześniej zdobyte doświadczenia, by podnosić świadomość pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony danych osobowych. Uważa, ze każdy powinien mieć możliwość świadomego decydowania o sobie, w tym o danych, które powierza innym podmiotom.

Prowadzi

m.in. szkolenia:

  • Ochrona danych osobowych
  • Organizacja pracy, administracja, zarządzanie działami personalnymi
  • HR Business Partner
  • Onboarding

Poznaj naszych

Pozostałych Trenerów

POWRÓT

DO STRONY GŁÓWNEJ