Menu Zamknij

Szkolenia zamknięte
z obszaru produkcji i logistyki

Wiedza przedstawiona w logiczny i jasny sposób, najnowsze koncepcje biznesowe wielokrotnie przetestowane przez największe przedsiębiorstwa, praktyczne narzędzia usprawniające pracę – wszystko to sprawia, że szkolenia Mach & Partner Consulting są najlepszym wyborem dla firm chcących znacznie poprawić swoją wydajność.

Zarządzanie
procesami produkcyjnymi

… to zestaw informacji i kompetencji, które posiadać powinien każdy manager działający na tym polu. Nowoczesne podejście do produkcji obejmuje zarówno działania systemowe (na poziomie funkcjonowania całego przedsiębiorstwa), jak i ciągłe skupianie się na poszczególnych etapach procesu. Skrupulatność łączy się, więc z dbałością o całokształt i plan ogólny. Dopiero takie holistyczne spojrzenie na to zagadnienie gwarantuje usprawnienie produkcji, podwyższenie jakości towarów, zadowolenia klientów, a w efekcie – znaczne zwiększenie zysków przedsiębiorstwa.

Zarządzanie procesami logistycznymi to rola wielopoziomowa. Manager za nie odpowiedzialny musi dbać o transport, czas, warunki magazynowania towarów – a do tego dochodzi oczywiście stała troska o to, by logistyka aktywnie wspierała generowanie przez firmę zysków. Analiza danych związanych z procesami logistycznymi i wiedza z zakresu ich faktycznego przebiegu okazują się fundamentem, na którym powstaje solidność danej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z programami naszych szkoleń. Ich przekrojowy charakter zapewnia zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych przy nadzorowaniu produkcji oraz logistyki wszelkiego typu. Nasi trenerzy zadbają o to, by każda przekazana przez nich informacja została skonfrontowana z produkcyjną i logistyczną rzeczywistością – dzięki temu na plan pierwszy wysunie się wymiar praktyczny, tak ceniony przez poszukujących autentycznych rozwiązań i niezawodnych metod.

Szkolenia zamknięte

dla rozwoju Twojej firmy

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Przykładowe tematy szkoleń zamkniętych
z obszaru produkcji i logistyki
 • Lean Manufacturing – doskonalenie procesów produkcyjnych i logistycznych
 • Manager Praktyk – zarządzanie zespołem okołoprodukcyjnym
 • Zarządzanie Zakupami Zapasami
 • Zarządzanie produkcją
 • Planowanie, sterowanie i harmonogramowanie produkcji
 • Optymalizacja Procesów Produkcyjnych – Techniki Lean, Value Stream Mapping
 • 5S i Visual Management
 • Zarządzanie i optymalizacja kosztów magazynu
 • Lean w logistyce
 • Reguły INCOTERMS 2010 a zmiany 2020 – teoria i praktyka
 • Efektywne zarządzanie zespołem dla kierowników produkcji

Jeżeli zainteresował Państwa któryś z powyższych tematów, prosimy o kontakt. Chętnie prześlemy program i przygotujemy ofertę

 

Jeżeli nie znaleźli Państwo interesującego tematu

... serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę dopasowaną do potrzeb zgodnie z sugestiami tak, aby w 100% spełniała Państwa oczekiwania.

Każde szkolenie zamknięte przygotowujemy
według poniższych założeń:

Gruntowna Analiza Potrzeb

Gruntowna Analiza Potrzeb

Razem z Klientem wybieramy najbardziej dogodną i skuteczną formę przeprowadzenia diagnozy umiejętności Pracowników. Analizę możemy zrobić, np. w formie wywiadu z osobami zarządzającymi. Przeprowadzamy również rozmowy telefoniczne z wybranymi Uczestnikami szkoleń.

Włączenie pracowników

Włączenie pracowników

Sprawdzoną również przez naszą firmę metodą jest włączenie Pracowników naszego Klienta w przygotowanie najtrudniejszych przypadków z ich życia zawodowego.

Zbieranie obserwacji

Zbieranie obserwacji

Zbieramy wszystkie obserwacje, wspólnie opracowujemy przykłady szkoleniowe żeby zintegrować je w program szkolenia.

Sesje szkoleniowe

Sesje szkoleniowe

Sesje szkoleniowe realizujemy z zachowaniem interaktywnej formy. Podczas zajęć analizujemy przypadki z bieżących sytuacji zawodowych i wypracowujemy narzędzia do praktycznego zastosowania w pracy.

Sprawozdanie

Sprawozdanie

Po zakończeniu sesji szkoleniowych możemy podsumować projekt w formie sprawozdania, częstą praktyką jest też spotkanie podsumowujące.

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń lub zostaw nam krótkie pytanie za pomocą formularza.

Wybierz interesujące Cię tematy (więcej niż jeden klikając myszą z klawiszem CTRL) lub napisz do nas wiadomość