Mariusz Walczak
Trener, Doradca, Lider, Praktyk Biznesu
Od 22 lat specjalizuje się w budowaniu efektywnych zespołów i zarządzaniu opierającym się na zasadach „leadershipment”.
Zarządzał zespołami sprzedażowymi, projektowymi, produkcyjnymi zarówno w siedzibach firm, jak i w terenie. Ma doświadczenie w prowadzeniu zespołów rozproszonych, współpracujących w wielu krajach i różnych strefach czasowych.
Bardzo dobrze wie, na czym polega zarządzanie partycypacyjne i zaagażowanie pracowników. Potrafi efektywnie wyznaczać zadania, realizować cele, strategie i misje firmy. Uważa, że nie można stworzyć idealnego pracownika, ale można zbudować idealny, wszechstronny zespół. Jego mocne strony to umiejętność komunikacji, motywacji i rozwoju pracowników. Jest fanem dobrych KPI’s, uważa, że doskonale pomagają realizować założenia firm. Fundamentem jego pracy jest przekonanie, że równowaga w biznesie jest tak samo ważna jak w życiu, a interesy robią ze sobą przede wszystkim ludzie. Promuje zachowanie proaktywne i nastawione na szukanie rozwiązań.
W sali szkoleniowej stawia na praktyczne walory szkolenia i umiejętności, które można od razu wdrożyć w życie. Pobudza zespół do kreatywności i zachęca do interakcji. Pomaga wypracować systemy i narzędzia dostosowane do potrzeb.
Szkolenia otwarte
to nie wszystko!
Zobacz inne szkolenia tego trenera:


- Zarządzanie zespołami sprzedażowymi,
- Świadoma obsługa klienta,
- Prowadzenie treningów OTJ (On the Job Trening),
- Komunikacja interpersonalna, asertywność i motywacja,
- Warsztaty Key Account Managera,
- Budowanie strategii marketingowej w różnych kanałach sprzedaży,
- Analiza biznesu, w tym ROSI, ROMI,
- Excel i Google Tools w zarządzaniu,
- Matematyka handlowa