Menu Zamknij

Mariusz Walczak

Trener, Doradca, Praktyk biznesu

Od ponad 25 lat specjalizuje się w budowaniu efektywnych zespołów i zarządzaniu opierającym się na zasadach „leadershipment”. Zarządzał zespołami sprzedażowymi, projektowymi, produkcyjnymi zarówno w siedzibach firm, jak i w terenie. Ma również doświadczenie w prowadzeniu zespołów rozproszonych, współpracujących w wielu krajach i różnych strefach czasowych.

Pracował, jako: Kierownik w hipermarkecie, Key Account Manager, Sales Manager, Dyrektor Zarządzający, Business Development Manager, Project Manager, czy CEO w wielu firmach i branżach. Zarządzał zespołami od 8 do ponad 230 osób, bezpośrednio i projektowo na rynku
polskim oraz  międzynarodowym, głównie Niemcy, Francja, Belgia, USA. Czynnie zarządza zespołem sprzedaży i marketingu w branży IT.

Bardzo dobrze wie, na czym polega zarządzanie partycypacyjne i zaangażowanie pracowników. Potrafi efektywnie wyznaczać zadania, realizować cele, strategie i misje firmy. Uważa, że nie można stworzyć idealnego pracownika, ale można zbudować idealny, wszechstronny zespół. Jego mocne strony to umiejętność komunikacji, motywacji i rozwoju pracowników. Jest fanem dobrych KPI’s, uważa, że doskonale pomagają realizować założenia firm. Analityka, zarządzanie zmianami, praca z systemami mobilnymi raportowania i planowania, trening, coaching, constans feedback to obszary, w których płynnie się porusza. Fundamentem jego pracy jest przekonanie, że równowaga w biznesie jest tak samo ważna jak w życiu, a interesy robią ze sobą przede wszystkim ludzie. Promuje zachowanie proaktywne i nastawione na szukanie rozwiązań. W sali szkoleniowej stawia na praktyczne walory szkolenia i umiejętności, które można od razu wdrożyć w życie. Pobudza zespół do kreatywności i zachęca do interakcji. Pomaga wypracować systemy i narzędzia dostosowane do potrzeb.

We współpracy z Mach & Partner Consulting, doradza firmom i szkoli ich pracowników w zakresie:

  • warsztatu Key Account Managera
  • zarządzania zespołami sprzedażowymi,
  • prowadzenia treningów OTJ (On the Job Trening),
  • szkoleń z merchandising’u
    komunikacji interpersonalnej, asertywności i motywacji,
  • budowania strategii marketingowej w różnych kanałach sprzedaży,
  • Digital marketing w mediach społecznościowych
  • analizy biznesu, w tym ROSI, ROMI,
  • Excel i Google Tools w zarządzaniu,
  • matematyki handlowej.

prowadzi

m. in. szkolenia:

Szkolenia otwarte

to nie wszystko!

Zobacz inne szkolenia tego trenera:

Prowadzi

m.in. szkolenia:

  • Akademia Key Account Managera
  • Zarządzanie Wzrostem Przychodów – RGM&RtM
  • Emocjonalne i operacyjne Zarządzanie Zmianą
  • Zarządzanie zespołami sprzedażowymi, zespołem rozproszonym / zdalnym
  • Manager Liderem , coachem i mentorem .
  • Tworzenie i Zarządzanie Zespołem Sprzedaży Telefonicznej
  • Wystąpienia publiczne i prezentacje biznesowe
  • Efektywna sprzedaż z elementami negocjacji.

Poznaj naszych Pozostałych trenerów

POWRÓT

DO STRONY GŁÓWNEJ